logo ND 


Rubrika: Pánska jazda


Táto rubrika je určená pre všetkých chlapcov, chlapov, pánov a všetkých ktorý sa zaujímajú o nové technológie.

Videokamery ND 2002/3
NV-DS30 Videokamera sa v poslednom čase stáva nepostrádateľnou súčasťou v takmer každej rodine. Stáva sa neodmysliteľným spoločníkom na rodinných dovolenkách tak, ako pred desiatimi rokmi fotoaparáty. Vďaka neustálemu technickému pokroku sa cena bežných amatérskych videokamier dostala hlboko pod hranicu dvadsaťtisíc korún. A so znížovaním cien rastie u ľudí aj chuť priniesť si domov čo najviac "zážitkov" v tých najrozličnejších podobách. Ak ste si ešte nekúpili svoju vlastnú videokameru a túžite tak v najbližšej dobe urobiť, tento článok je určený predovšetkým vám.
Veda nespí - občas preháňa ND 2001/3
veda nespiŠtudent je tvor zvedavý a tak neraz trpí nedočkavosťou, čo to na nás tie strapaté hlavy z výskumných ústavov vymysleli. Preto vám ponúkame prierez vedeckými novinkami, so skromným komentárom na konci príspevku.
Domáce kino II ND 2001/2
domace kino IIV minulom čísle sme sa vás pokúšali presvedčiť, že práve teraz je ten pravý čas, aby ste začali myslieť na svoje domáce kino.  Dnes sa budeme venovať zobrazovacím zariadeniam a samotným filmom na DVD nosičoch, s niekoľkými dobrými radami na ich zaobstarávanie.
Domáce kino I ND 2001/1
domace kino IPred rokom sme v tejto rubrike uvažovali o tom, či sa DVD nosiče presadia na videotrhu. Výsledok prekonal všetky očakávania. Behom uplynulého roka sa zvýšila penetrácia DVD prehrávačov z niekoľko málo percent na cca 11% vo Veľkej Británii. V tomto roku by rast mal pokračovať ešte vyšším tempom.
Podpíšte sa mi prosím na disketu - e-podpis  ND 2000/4
V dnešnej digitálnej dobe sa stáva paradoxom, že na internete sa dá obchodovať, ale nedajú sa uzatvárať záväzné obchody. Dajú sa posielať dokumenty, ale nedajú sa doručovať záväzné dokumenty.